Produkt Polski

poniedziałek 16 lipiec 2018

Gięcie drutu

Specjalizujemy się w produkcji stojaków do bombek, jajek stojaków ekspozycyjno-reklamowych, wieszaków do ubrań. Wszystkie nasze standy i displaye wykonujemy z niezwykłą starannością, tworząc bezpieczne oraz stabilne konstrukcje. Tworzymy metalowe stojaki, które wymagają odpowiedniego gięcia drutu. W naszym asortymencie znajdą Państwo uniwersalne rozwiązania z zastosowaniem do wybranych produktów. Realizujemy także stojaki na zamówienie dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. Naszym flagowym produktem są  stojaki do bombek i jako producent staramy się, aby odznaczały się jak najwyższą jakością. Wykonujemy ekspozytory na prasę, pocztówki, wodę, napoje, słodycze, okulary, rowery, serwetki, foldery, ubrania, kosze, kraty, zawieszki, etc.
Tym, co wyróżnia nasze stojaki na tle konkurencji jest solidne wykonanie, dbałość o precyzję oraz niezwykła estetyka. Pond siedemnastoletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam także nawiązać ścisłą współpracę z wieloma partnerami biznesowymi. W tym czasie dotarliśmy do wielu regionów Polski z naszymi wyrobami, a do grona naszych klientów należą zarówno drobni przedsiębiorcy, jak i największe korporacje międzynarodowe. Nasze produkty można znaleźć w większości punktów sprzedaży. Myślimy także przyszłościowo i poza rynkiem polskim, zajęliśmy się sprzedażą zagraniczną. Od wielu lat cieszymy się zaufaniem klientów, czego dowodem jest stale poszerzające się grono zleceniodawców. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz fachową pomoc klientom podczas tworzenia indywidualnych projektów. W oparciu o wieloletnie doświadczenie jesteśmy w stanie podsunąć interesujące rozwiązania. Wykonujemy wizualizacje produktów na specjalne prośby naszych klientów.

 

Gięcie drutu - oferta

Profesjonalne, usługowe gięcie drutu wykonywane na numerycznie sterowaych liniach do przestrzennego kształtowania drutu. Elementy oraz gotowe wyroby z drutu na indywidualne zamówienia niezależnie od branży. Zlecenia wykonujemy na podstawie dokumentacji klienta lub sporządzonej w naszej pracowni projektowej.

 

Realizacje

Nasi Partnerzy

010203040506070809

O Nas

Firma Kandle została założona w roku 1997 przez braci Bartosza i Macieja Jaskowiaków. Od początku działalności zajmujemy się wytwarzaniem elementów metalowych – przemysłowych i ozdobnych takich jak: stojaki ekspozycyjne, regały, wieszaki, kieszonki, wózki sklepowe, bramy, płoty kute, meble,świeczniki, stojaczki do bombek choinkowych...  czytaj więcej