Produkt Polski

poniedziałek 16 lipiec 2018

 

O Nas

          Firma Kandle została założona  w roku  1997 przez braci Bartosza i Macieja Jaskowiaków. Od początku działalności zajmujemy się wytwarzaniem elementów metalowych – przemysłowych i ozdobnych  takich jak:  stojaki ekspozycyjne, regały, wieszaki, kieszonki, wózki sklepowe, bramy, płoty kute, meble,świeczniki, stojaczki do bombek choinkowych, stojaczki do jajek wielkanocnych, metalowe łyżki do butów, wyroby ze stali nierdzewnej  i wiele wiele  innych…

          Produkty nasze  malujemy we własnej malarni proszkowej wysoce odpornymi farbami o różnych kolorach ,strukturach i właściwościach – w zależności od technicznych wymagań produktów a także możemy pokryć je wcześniej cynkiem aby zwiększyć odporność detalu na uciążliwe warunki atmosferyczne.

          Dzięki  parkowi maszynowemu który posiadamy ( prasy mimośrodowe, prasy hydrauliczne, krawędziowe, wiertarki, giętarki do drutu 3D, zgrzewarki, tokarki, gilotynę numeryczną do cięcia blachy itp..) jesteśmy w stanie wykonać prawie każdy detal i usługę którą sobie klient zażyczy.

          Jakość naszych produktów i współpracę  docenili sobie klienci z takich krajów jak: Niemcy, Słowacja, Wielka Brytania, Szwecja, Norwegia, Holandia, Belgia a także Japonia.

          Należy dodać ,że produkty które wytwarzamy są w pełni bezpieczne i trwałe – po prostu znamy się na tym !!!  o naszej kompetencji doświadczeniu  i wiedzy świadczą Europejskie Dyplomy Mistrzowskie  i certyfikaty ,z którymi  możecie się Państwo zapoznać  na naszej stronie www.kandle.pl

1 2

Nasi Partnerzy

010203040506070809